Výsledky závodů 2020-05-25T08:27:18+00:00

VÝSLEDKY ZÁVODŮ 2020

KATEGORIESPZKATEGORIESPZKATEGORIESPZKATEGORIESPZKATEGORIESPZKATEGORIE SPZ
PozicePříjmeníJménoMotorka1.závod2.závod3.závod4.závod5.závod6.závodCelkem
1.Hraník st.LáďaTriumph Street222225252525144
2.KrálíkJakubHonda CB1000r252522222222138
3.ŠlesingerJanKTM 990 SM19151519171398
4.Hošek MartinTriumph Speed13191717151596
5.KindermannJanTriumph Speed1517199111990
6.JanoušekPavelTriumph Speed 0111111131763
7.LučanPetrDucati Monster07136191156
8.ChvějaDaliborSuzuki Gsx067159542
9.AdamčíkMiroHonda CB600f119037737
10.KopalJiříKTM 690170000926
11.Prášek ml.JanHonda CBR600rr7560018
12.BednářPetrKawasaki Z9009350017
13.BejdákJanDucati0097016
14.Stanislav OsvaldKawasaki Versys00013013
15.HlávkaJanTriumph Speed 01300013
16.ProcházkaMartinYamaha MT10000459
17.PýchaJanTriumph Speed 020068
18.HolečekPetrKawasaki Z100004400412
19.MusilMíraHonda CB600f600006
20.PavlíčekJiříYamaha FZ1013206
21.VogelMarekKtm 525000505
22.Prášek st.JanKawasaki Z750500005
23.ŠtverákPatrikKTM 690SM400004
24.VobrátílekMichalKTM 690 ENDURO300003
25.HomolaJosefHusqvarna 701002002
26.JurčaPavelHONDA CBR600F200002
27.KodalíkDavidHusqvarna 701001102
28.SochoraAlexandrHusaberg FE550100001
NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT Celkem
1.CabicarJanHusqvarna 450252525151922131
2.KralikJakubHonda CB1000r222219191717114
3.Hraník st.LáďaTriumph street19917252219111
4.Hraník ml.Lá'daHusqvarna 45015713172525106
5.GajdošíkováZuzanaKtm SMR 4507171513111578
6.BobekTomášKTM 690 SMC134022151367
7.ZehnalMartinHusqvarna SMR 51017172200056
8.LučanPetrDucati Monster013116131154
9.ČedíkJakubHonda CBR600rr019011030
10.HošekMartinTriumhp speed9509023
11.SedlákMichalYamaha R600047920
12.Prášek ml.JanHonda CBR600rr01105016
13.KopalJiříKTM 69011000011
14.Králík JiříHonda cb600f000099
13.BejdákJanDucati009009
14.OsvaldStanislavKawasaki Versys000707
15.KindermannJanTriumph speed007007
16.Prášek st.JanSuzuki SV650070007
17.HromádkováMichaelaPBS 150520007
18.VobrátílekMichalKtm 690 enduro600006
19.ZvalaTomášPBS 160230005
21.Moťka JanPITBIKE 160400004
22.KuklaJanHonda CBR600f300003
LADIESLADIESLADIESLADIESLADIESLADIESLADIESLADIESLADIESLADIES
1.GajdošíkováZuzanaKtm SMR 45002525252525125
2.TurkováKateřinaSuzuki SV650221722191717114
3.HromádkováMichaelaPitbike 15025220222222113
4.HadrbolcováMartinaPitbike 1601719171501583
5.ZbončákováBeataPitbike 160001917191974
6.BaumrukováPetraPitbike 160191515131565
7.ProtivováMonikaYamaha FZ6013011026
VYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZVYTRVALÁK / SPZ
1.TahejZle1. závod222.závod25celkem47
2.BROUČCI1. závod252.závod0celkem25
3.HOKATR1. závod132.závod9celkem24
4.Hovaďáci1. závod02.závod22celkem22
5.Cokoliv1. závod192.závod0celkem19
6.Pankáči1. závod02.závod19celkem19
7.ABC Racing1. závod172.závod0celkem17
8.Riders1. závod02.závod17celkem17
9.No Name1. závod02.závod15celkem15
10.Hugo Team1. závod152.závod0celkem15
11.X Tuning1. závod02.závod13celkem13
12.Zadek1. závod2.závod11celkem11
13.Strakoňáci1. závod112.závod0celkem11
14.SS Riders1. závod2.závod7celkem7
VYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMITVYTRALÁK/ NOLIMIT
1.CIGIMOR MTG RACING1. závod222.závod25celkem47
2.ALMECO1. závod252.závod22celkem47
3.BOUSTEAM1. závod172.závod19celkem36
4.MIŠÁCI1. závod152.závod17celkem32
5.ČOKOTEAM1. závod192.závod0celkem19
6.KAMIKATZE1. závod02. závod15celkem15
7.BO51. závod02. závod13celkem13
8.POHODÁŘI1. závod132.závod0celkem13
9.POŠTĚVANDY1. závod02. závod11celkem11
VYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PITVYTRVALÁK / PIT
1.PIT MAJSTŘI1. závod02.závod25celkem25
2.OPAVÁCI1. závod252.závod0celkem25
3.BOUS TEAM 21. závod02.závod22celkem22
4.WE GOT BALLS1. závod222.závod0celkem22
5.MOTORIDERS RED BULL DREAM TEAM1. závod02.závod19celkem19
6.BEDNA BUDE1. závod192.závod0celkem19
7.OTTORACING1. závod172.závod0celkem17

VÝSLEDKY ZÁVODŮ 2019

PozicePříjmeníJménoMotorka1.závod2.závod3.závod4.závod5.závodCelkem
1.Hraník st.LáďaTriumph street19252525094
2.FidrmucMarekBMW s1000r71722192590
3.AdamčíkMiroHonda CB600f132213151578
4.KrálíkJakubHonda CB1000r17190221977
5.JanoušekPavelTriumph speed11151742269
6.LučanPetrDucati Monster6615131757
7.ŠlesingerJanKTM 990 SM250017347
8.KopalJiříKTM 690220190041
9.BlažekJaroslavKTM SuperD991111040
10.KindermannJanTriumph Speed00971329
11.MusilMíraHonda CB600f5276929
12.KrálOndraSuzuki SV6504352519
12.FuchsPetrKTM 69015000015
14.LipkaMartinYamaha FZ101300013
15.KvízVáclav01100011
16.Hošek MartinKawasaki er6f000909
17.ŠochRadimTrimuph Street070007
18.PrášekJanKawasaki Z750s0060410
19.Strouhal MilošHonda CBR1000rr00055
20.StanošekPetrTriumph Street 05005
21.ŠtverákPatrikKTM 690 SM00404
22.PavlíčekJiříYamaha fz104004
23.KristDavidKawasaki Z800003014
24.BejdákJanDucati Hypermotard0003710
25.VrbováMichaealaYamaha MT0300202
26.HromádkováMichaelaHonda CBR1000rr00101
27.NavrátilFrantišekHonda CBR 600 f01001
NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT NO LIMIT Celkem
1.Hraník ml.Lá'daHusqvarna 4502222222222110
2.CabicarJanHusqvarna 450252525250100
3.Hraník st.LáďaTriumph street191917172597
4.FidrmucMarekBMW s1000r131315191979
5.ČedíkJakubHonda CBR600rr151713151777
6.KopalJiříKTM 6901707024
7.PetrTerinekYamaha R60159024
8.LorencDavidSuzuki GSXR0019019
9.TesařMichalSuzuki RMZ 4500001313
10.KleinerTomášTriumh Daytona 6750001111
11.FrancTadeášSuzuki GSXR0011011
VytrvalákNázev TýmuKategorie1. závod2. závodCelkemVYTRVALOSTNÍ ZÁVODVYTRVALOSTNÍ ZÁVODVYTRVALOSTNÍ ZÁVODVYTRVALOSTNÍ ZÁVOD
1.FURTPLNEJSPZ252550
2.ALMECOSPZ222244
3.JAF RACINGSPZ151934
4.TAHEJ ZLESPZ171734
5.BROUČCISPZ19019
6.PANKÁČISPZ01515
7.HKBSPZ01313
8.FULL GAS RACINGSPZ13013
9.PROJEKT XYSPZ01111
10.STŘEPYSPZ11011
11.TÝM ŠTVERÁKSPZ099
12.NÁČELNÍCISPZ909
13.HLAVNĚ ZA TO NETAHEJSPZ707
14.LEMRYSPZ606
15.PMJSPZ505
16.HOUPY HOUSPZ404
XXXXXXXXXXXX
1.CIGIMORNO LIMIT222547
2.HONZA A KUBANO LIMIT25025
3.TÝM 37NO LIMIT02222
4.TMANO LIMIT01919
5.ZELENÁČINO LIMIT19019
6.VELKÝ ŠPATNÝNO LIMIT01717
7.123NO LIMIT01515

VÝSLEDKY ZÁVODŮ 2018

PozicePříjmeníJménoMotorka1. závod2. závod3. závod4. závod5. závod6. závodCelkem
1.GicDanielKawasaki Z100025250252222119
2.Hraník st.LadislavHusqvarna 60191922221925116
3.CabicarJanKtm 690 192201917986
4.Čedík JakubYamaha MT07150150151964
5.Prášek ml.Jan Honda CBR 600 rr017131541362
6.Adamčík MiroslavHonda CB 600 f5151196753
7.FidrmucMarekBMW s1000r399137243
8.ChalupeckýTomášKTM 4500025170042
9.KrálíkJakubHonda CB600f7017001539
10.Hraník ml.LadislavAprilia Raptor 10000005111733
11.Neměček MartinKTM 790000025025
12.Němec JanKawasaki Z750130009022
13.TesárekVojtaYamaha R6220000022
14.Fiala MilanKTM 1090001900019
15.Skalský DavidYamaha FZ6N170000017
16.NedomlelJaroslavKTM DUKE 6400130
00013
17.KenclAlešHUSQVARNA 701 SM000013013
18.MusilMiroslavHonda CB600f011000112
19.Prášek st.JanKawasaki Z75006500011
20.KortánekPetrHonda Hornet 600110000011
21.Hošek MartinKawasaki ER-6F000110011
22.VavrekMartinBMW R1200R00060511
23.ŠlesingerJanKTM 990 SMR000001111
24.KrálOndřejSuzuki SV650S00070310
25.GrygarZdeněkSV 10000700007
26.TichýMilanDucati Monster0070007
27.ŠtegenaJánHusqvarna 701 SM6000006
28.DvořákTomášYamaha MT070060006
29.Zíval DominikYamaha MT070000066
30.ZuskačJanDucati Monster0505
31.Fojtová LenkaYamaha FZ60000505
32.KlejmaJanHonda CBF 600 s4000004
33.MaxaDavidYamaha 10000040004
34.HaklMartinAJP PR5 2500000044
35.Kubelík JindřichYamaha z80030003
36.KlejmaMichaelYamaha FZ12000002
37.Fialka JakubHonda CBR 125 r1000001

BĚŽECKÁ VÝZVA na 5KM

MotoRiders vyhlašuje výzvu v běhu. Odběhni 5000m za co nejlepší čas a pošli nám ho. Odběhnuto musí být minimálně 5000m a poté pořízena fotka jako důkaz. Konec nastane 15/4/2020

 

První 

Druhý 

Třetí až pátý 

PoziceJménočas
1.Martin Lipka19:32
2.Matt Lusk22:21
3.Marek Fidrmuc #MotoRiders AMART23:44
4.Petr Lučan #MotoRiders24:39
5.Pavel Machala24:54
6.Martin Hošek #MotoRiders AMART26:02
7.Dáda Beneš #3627:21
8.Veronika Homola #MotoRiders27:37
9.Lubor Sodomka #MotoRiders AMART28:22
10.Patrik Homola - MotoRiders AMART29:07
11.Roman Žemlička #MotoRiders AMART29:39
12.Michal Sedlák #MotoRiders AMART29:41
13.Martina Hadrbolcová #MotoRiders AMART30:04
14.Jan Šlesinger #MotoRiders AMART30:04
15.David Kodalík #MotoRiders AMART30:53
16.Jakub Kralik #MotoRiders AMART32:18
17.Kateřina Turková Homolková #MotoRiders AMART32:58
18.Jan Procházka37:27
19.Pavel Janoušek #MotoRiders AMARTSPLNĚNO BEZ ČASU
20.Pavlína Hejdová #MotoRiders AMARTSPLNĚNO BEZ ČASU
21.Jaroslav Prachař #MotoRiders AMARTOMLUVEN
Angelo Šupák #MotoRiders AMARTDNF
Tomáš Zvala #MotoRiders AMARTDNF
Tomáš Bláha #MotoRiders AMARTDNF
Miroslav Adamčík #MotoRiders AMARTDNF
Jan Kindermann #MotoRiders AMARTDNF
Jan Jansa #MotoRiders AMARTDNF
Miroslav Musil #MotoRiders AMARTDNF
Jan Prášek st. #MotoRiders AMARTDNF
Martin Paul #MotoRiders AMARTDNF
Viktor Lelek #MotoRiders AMARTDNF
Michael Parma #MotoRiders AMARTDNF
Mario Tamme #MotoRiders AMARTDNF
Jan Zajíček #MotoRiders AMARTDNF
Nikol Homolová #MotoRiders AMARTDNF
Kristýna Jakesch #MotoRiders AMARTDNF
Jirka Franta #MotoRiders AMARTDNF